Davidsfonds stimuleert leeshonger bij kinderen Herx met boekenbonnen

De Davidsfondsafdeling van Herk-de-Stad heeft aan basis- en tienerschool Herx in Herk-de-Stad zes boekenbonnen geschonken, samen goed voor een waarde van 240 euro. “Leden kunnen hun lidmaatschap aan onze vereniging vernieuwen met de aankoop van boeken”, zegt Hugo Spooren van het Davidsfonds. “Onze vereniging biedt de leden echter ook de mogelijkheid om hun lidmaatschap te verlengen met het schenken van een boekenbon in plaats van zelf boeken aan te kopen. Wij hebben ervoor gekozen deze bonnen te schenken aan Herx. “De boekenbonnen passen perfect in ons project om het lezen te bevorderen”, legt directeur Raf Vangeel uit. “We starten met een geregeld leeskwartiertje. We gaan ook leeshutjes inrichten

GO! Basisschool Herx

Dr. Vanweddingenlaan 10/ 1
3540 Herk-De-Stad
013 53 93 23
Scroll to Top